Kelionė į parodą STUDIJOS – 2016 ir ne tik…

Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirtoje  tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS lankėsi 8-10 klasių mokiniai su mokyklos – daugiafunkcio centro karjeros koordinatore Rasita Gokdere, kur  supažino  su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis bei savanoryste.

Po parodos mokiniai lankėsi ŠMC/CAC, kur susipažino su naujausiomis šiuolaikinio meno tendencijomis.

Dienos pabaigoje aplankė Užupio respubliką, „sugavo“ Jono Meko skersvėjį, bei mėgavosi pasivaikščiojimu Vilniaus senamiesčio gatvelių labirintu.