Jaunimo klubo išvyka

Lapkričio 9 dieną Iniciatyvaus jaunimo klubo „Mes“ vykdomo AJE projekto „M.E.S“ lankytojai ( projektą finansuoja Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos) kartu su projekto vadove Raslita Liudžiuviene vyko į edukacinę pramoginę išvyką į V-RSHOP – didžiausią virtualios realybės žaidimų salę Lietuvoje, esančią Kaune.  Jaunimas pasinėrė į virtualios realybės žaidimų pasaulį – žiūrėjo edukacinius ir pramoginius video siužetus, stebėjo savo žaidžiančius draugus ir, be abejo, išbandė daugybę virtualios realybės inovacijų patys. Jaunimas išbandė HTC Vive akinius, vairavimo stimuliatorių su Oculus Rift akiniais. Daug džiaugsmo suteikė ne tik galimybė pažaisti individualiai, bet ir virtualiame pasaulyje varžytis su draugais.

Tikimės, kad tai ne paskutinis mūsų apsilankymas V-RSHOP salėje.