Teatrų šventė ,,Atverkime teatrui duris“

Kasmet, kai krinta nuo medžių lapai ir vėjas linguoja nuogas jų šakas,  į  Plokščių mokyklos daugiafunkcio centro duris pasibeldžia teatrų šventė ,,Atverkime teatrui duris“. O kokia šventė be intrigos, po kuria slėpėsi edukacinė programa  ,,Režisierės arbata“. Tai Lekėčių tearto režisierės Vaidos Brazaitienės paskaita – mokymai, kas yra teatras, kaip elgtis įvairiose situacijose scenoje, o vėliau sekė praktiniai užsiėmimai. Ir ačiū Vaidai už malonaus skonio arbatą ,,Harmonija“, kuria kolektyvas mėgausis   žiemos vakarais. Vėliau pakviesti šaunių mimų  ir muzikantų Kazimiero bei Vyto visi rinkomės į pilnutėlę žiūrovų  salę, kur žiūrėjome Sudargo moterų klubo  spektaklį pagal K.Sają „Kai atsarga daro gėdą“  (rež. V. Endriukaitienė) ir Pilviškių mėgėjų teatro spektaklį pagal E. Untilį „Keista liga“ (rež. I. Puodžiukaitienė) . Po spektaklių  tęsėsi bendravimas  prie arbatos puodelio ir vaišių, kurias dovanojo Voniškių bendruomenės centras.