MOKYKLA 2017

Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ lapkričio 24 – 25 dienomis vyko paroda MOKYKLA 2017. Tai svarbiausias švietimo metų renginys, kuriame susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi visa švietimo bendruomenė,  verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Paroda kiekvienais metais turi savitą raišką. Šių metų parodos šūkis – MOKYKLA BE SIENŲ!

Stipriausiai buvo plėtojama  GEROS MOKYKLOS tema, skatinanti pagalvoti apie savo mokyklą, padrąsinanti ir įkvepianti pažvelgti į mokyklą naujai. Parodos stenduose, seminaruose ar praktikų pristatymuose – visur galėjai surasti idėjų naujoms ambicijoms mokyklos kaitai. Savo sėkmės istorija parodoje dalijosi ir MŪSŲ MOKYKLA DAUGIAFUNKCIS CENTRAS. Parodoje pristatėme savo veiklos patirtis tema Mokykla be sienų. Mokykla ir bendruomenė. Ką jos reiškia viena kitai?“