Skautų sueiga Plokščiuose

Gruodžio 2-3 dienomis pirmą kartą mūsų mokykloje, kuomet ėmė veikti Jaunųjų skautų klubas, vyko Marijampolės regiono skautų sueiga. Ši sueiga buvo ypač svarbi mūsų mokyklos jauniesiems skautams, nes tą dieną iškilmingą skautų įžodį davė pirmieji 14 jaunųjų skautų. Tai:

Eimantas Kazakauskas
Guoda Kazakauskaitė
Rimantas Valaitis
Natas Šuopys
Ernestas Šuopys
Justė Klimavičiūtė
Edvardas Kasparavičius
Edas Tamulevičius
Kotryna Urbanavičiūtė
Augustas Čebanauskas
Dovydas Sabakonis
Lukas Sabeckas
Giedrius Barkauskas
Miglė Kupstaitytė

Skautus atvyko pasveikinti ir naktinį žygį patyrusiems ir kandidatams į patyrusius skautus vedė Šakių r. tarybos narys Tautvydas Šukys. Programoje savanoriavo mokyt. Nijolė Mikuckienė, pamoką apie Petrą Kriaučiūną jauniesiems Plokščių skautams mokyklos muziejuje pravedė ir iškilmingoje skautų įžodžio ceremonijoje dalyvavo mokytoja Gražina Kazarian. Plokščių skautų darugovė nuo šiol sieks vadintis iškilaus Plokštiečio Petro Kriaučiūno vardu.

« 1 4 »

Apie sueigą Plokščiuose rašo ir viena skautė. Jos nuoširdžias mintis galite rasti čia