Adventinis koncertas

Gruodžio 8 dienos vakarą plokštiečių ir svečių bendruomenė rinkosi į adventinį koncertą „Tyliai ateina Kalėdų dvasia…“, kurį dovanojo Jurbarko rajono Vadžgirio sakralinės muzikos ansamblis. Ansamblio vadovė Lina Lukošienė vakarą pradėjo fleitos garsais, o vėliau visus klausytojus užbūrė giedros, Advento laikotarpį nušviečiančios giesmės. Kaip kalbėjo ansamblio vadovė, Adventas yra šviesus laikas, nes laukiame didelio džiaugsmo – Kristaus gimimo, tad ir buvimas drauge yra prasmingesnis, žaismingesnis. Todėl koncertinę programą svečiai paįvairino žaidimais, pasakojimais, atsiminimais, mįslėmis – viskuo, kas tinka ilgais Advento vakarais. O kad nebūtų taip šalta, muzika visus nukėlė į tolimąją ir saulėtąją Afriką. Tad skaičiuodami artėjančias dienas iki Kūčių vakaro, į koncertą susirinkę klausytojai jaukiai ir džiaugsmingai praleido adventinį vakarą, sušildytą nuoširdžiu svečių buvimu.