„Dainų dainelės“ konkursas

Gruodžio 12 dieną Šakių rajono meno mokykloje vyko rajoninis „Dainų dainelės“ konkursas. Šiais metais konkurse dalyvavo dvi mūsų mokyklos dainininkės –  Mėta Kazarjan  (ikimokyklinio ugdymo grupė) ir Agnė Diktoraitė (priešmokyklinio ugdymo grupė). Mėtutė atliko šias daineles:  „Laputė“  ir  „Sraigė nešė batukus“ (muz. ir žod. Reginos Bočkienės), o Agnytė komisiją sužavėjo dainelėmis: „Varlytės“ (muz. ir žod. Reginos Bočkienė), „Sausis vežė sniegą“ (muz. Leonido Abario, žod. Zitos Gaižauskaitės) ir lietuvių  liaudies daina „O kas ten dundėjo?“ Abi mergaitės pateko į kitą „Dainų dainelės“ etapą, kuris vyks 2018 m. sausio 27 dieną Vilkaviškyje. Mergaites  konkursui paruošė muzikos mokytoja Asta Grigaitienė.