Akcija „Gerumo diena“

Gruodžio 20 dieną mūsų mokykla drauge su „Carito“ organizacija ir Plokščių seniūnija jau antrus metus inicijavo ir vykdė socialinę akciją „Gerumo diena“. Tą dieną visoje seniūnijoje 1-10 klasių mokiniai drauge su savo mokytojais lankė bendruomenėje gyvenančius vyresnio amžiaus žmones ir sveikino juos artėjančių gražiausių metų švenčių proga. Dalis aplankytų senolių gyvena vieniši, tad juos labai nudžiugino ir net maloniai sugraudino aplankę vaikai. Kiekvienam iš jų linkėdami sveikatos padovanojome po stiklainėlį medaus, kalėdinį sveikinimą, užrašytą ant vaikų rankomis pagaminto atviruko, bei Kūčių stalo maldą. Kai kuriems senoliams buvo įteiktos ir dovanėlės, skirtos sotesniam šventiniam stalui. Iš viso aplankyta apie 90 mūsų bendruomenės žmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *