Pirmokų apsilankymas bibliotekoje

Kovo 9 d. pirmokai lankėsi mokyklos bibliotekoje. Nedrąsiai pravėrę duris mokinukai buvo pakviesti apžiūrėti bibliotekos patalpas. Mažiesiems skaitytojams buvo paaiškinta, kur jie gali rasti vaikiškos literatūros, kaip išsirinkti knygeles. Kad galėtų tapti tikrais skaitytojais, pirmokai turėjo susipažinti su bibliotekos elgesio taisyklėmis. Džiugu, jog visi žinojo, kad bibliotekoje reikia elgtis gražiai: negalima garsiai kalbėti, bėgioti, trukdyti kitiems skaitytojams. Taip pat mažieji skaitytojai buvo supažindinti su knygelių išdavimo ir grąžinimo tvarka. Pirmokai pasižadėjo gražiai elgtis su knygelėmis, jas mylėti ir saugoti, kad grąžinant  jos būtų švarios ir nesuplėšytos. Biblioteką mokiniai paliko gerai nusiteikę, šypsodamiesi ir turėdami daug klausimų, į kuriuos jiems padės atsakyti knygos.

« 1 2 »