„Visos dienos mokyklos veiklos tobulinimas“ „Erasmus +“

Gegužės 14 dieną paaiškėjo, kad laimėtas ir dar vienas „Erasmus +“ bendrojo ugdymo darbuotojų mobilumą finansuojantis projektas  „Visos dienos mokyklos veiklos tobulinimas“. Įgyvendinus projektą siekiama sukurti Visos dienos mokyklos modeliu dirbančią įstaigą ir pertvarkyti organizacinį darbą. Visos dienos mokyklos modelis Lietuvoje yra naujas, tuo tarpu kitose Europos šalyse tokios mokyklos jau turi sėkmingo darbo patirtis, todėl manome, kad įgytos žinios ir patirtys kitos šalies ugdymo sistemos aplinkoje suteiks galimybių ieškoti naujų veiklos organizavimo metodų ir formų per kitos šalies švietimo organizavimo ir tradicijų pažinimą. Pagrindinis projekto tikslas – patobulinti bendrąsias, profesines, tarpkultūrines mokytojų kompetencijas per kitos šalies švietimo patirtį ir taip sustiprinti organizacines/vadybines galias savo organizacijoje. Susipažindami su kitos šalies švietimo sistema, panašaus profilio organizacijų darbu, mokytojai galės analizuoti ir vertinti kitos šalies patirties pritaikymo galimybes, vystyti sėkmingų patirčių sklaidą, teikti idėjas modernesnės ir dinamiškesnės švietimo aplinkos savo organizacijoje kūrimui. Į šio projekto veiklas įsitraukė mokytojos Jolita Puidokienė, Gražina Kazarian, Teresė Juškaitė ir Itana Dirvelienė. Projektą Lietuvoje kuruoja Švietimo mainų paramos fondas.

projekto informacija čia —> https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/projects/eplus-project-details/#project/2018-1-LT01-KA101-046765