Visa Lietuva šoka 2018

Rugsėjo 21 dienos popietę Plokščių krašto žmonės rinkosi į mokyklą, kur  jau gražia tradicija virto kelerius metus organizuojama etninės kultūros akcija „Visa Lietuva šoka“. Kaip ir ankstesniais metais, liaudies šokių, žaidimų, ratelių mokė dviejų kolektyvų vadovės ir kolektyvus lankantys žmonės. Tiek maži, tiek dideli smagiai sukosi grojant folkloro kolektyvo „Vaiguva“ armonikieriams, o kolektyvo vadovei Astai Grigaitienei  vis paraginant dar smarkiau suktis, dar arčiau glausti savo šokių partnerį. Smagių šokių žingsnių pamokė ir vadovės Violetos Mikelaitytės mažieji šokėjai bei moterų liaudies šokių kolektyvo „Virangė“ šokėjos. Po smagių šokių, kuomet užkaito ir padai, ir skruostai, visi gaivinosi kvapnia mėtų arbata, vaišėmis iš sodų, pačių keptais pyragais ir kitais skanėstais.