Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5 diena – kiekvieno mokytojo šventė. Nors mokytojo darbas reikalauja daug kantrybės, išminties spręsti problemas, mokėjimo bendrauti ir bendradarbiauti su vaikais, tačiau kiekvienas mokinio ištartas padėkos žodis, šypsena, akyse degantis noras mokytis priverčia mokytoją jaustis reikalingam ir dar kartą primena jo misiją – mokyti augančią kartą.

Plokščių mokyklos daugiafunkcio centro mokytojai ankstų rytą buvo pasveikinti devintos klasės merginų skaitomomis eilėmis. Nuėjusius į pirmą pamoką mokytojus pasitiko ant kabineto durų prilipinti simboliniai klevo lapai su užrašu „Ačiū už šypseną, geras akis ir šiltą žodį“.

Po pamokų mokytojai, mokiniai, mažieji darželinukai ir jų auklėtojos rinkosi į aktų salę, kurioje visi kartu šventiškai paminėjo Tarptautinę mokytojų dieną. Scenoje pasirodę patys mažiausieji visiems dovanojo savo nuoširdžias šypsenas, dainas ir eiles. Mokyklos 1-10 klasių mokiniai stebino mokytojus savo išmone, fantazija, kūrybiškomis idėjomis. Kiekvienos klasės pasirodymas buvo vis kitoks. Mokytojai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis, dainomis, eilėmis, žaidė loteriją, buvo nustebinti spalvotais,  mokinių nudažytais akmenėliais. Taip pat mokytojai ritmingai plojo per aštuntokų sušoktą šokį.

Šventinę programą mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai tęsė pasidalinę į keturias komandas ir žaisdami vieni kitiems pateikė užduotis, kurios tikrino įvairias mokytojų kompetencijas.