Teatrų šventė „Atverkime teatrui duris“

Lapkričio 10 dieną Plokščių mokykloje daugiafunkciame centre vyko teatrų šventė „Atverkime teatrui duris“. Renginys prasidėjo tylos minute, pagerbiant žinomą teatro, televizijos ir kino aktorių Arūną Storpirštį.

Pirmieji scenoje pasirodė Skaudvilės kultūros namų mėgėjų teatro aktoriai, kurie suvaidino komediją „Daktaras irgi žmogus!“ (pjesės autorė ir režisierė Zita Jurevičienė). „Labai džiaugiuosi savo aktoriais. Tai darni, nuoširdi, kūrybinga teatro šeima. Žinau kiekvieno charakterį, todėl ir vaidmenis kuriu į tai atsižvelgdama“, – sakė režisierė.

Antrieji į sceną žengė Klausučių mėgėjų teatro aktoriai, kuriems 2015 m. buvo suteiktas suaugusiųjų dramos mėgėjų kolektyvo „Klampynė“ vardas. Žiūrovai matė Veronikos Ruminavičiūtės spektaklį „Sunki našta“ (režisierė Vilma Baltutienė).

Organizatoriai dėkoja visiems, kurie skyrė savo laiką ir šeštadienio popietę praleido drauge.