Bibliotekoje šventinis šurmulys

Plokščių mokyklos daugiafunkcio centro bibliotekoje šventinis šurmulys – ruošimasis  pačioms gražiausioms metų sandūros šventėms. Linksmai besišnekučiuodami,  kas su arbatos puodeliu, kas kerpant snaiges ar kitas langų  puošimo dekoracijas, pasitinkame susikaupimo ir ramybės laiką. O kokios Kalėdos be eglutės? Šiemet bibliotekoje  apsigyveno  eglutė iš knygų, prie kurios daug smagiau klausytis sekamų pasakų. Skaitytojai taip pat dalyvauja akcijoje „Papuošk kalėdinę eglutę“, už kiekvieną perskaitytą knygelę nuspalvindami po žaisliuką. Vestibiulyje visų laukia žaliaskarė gražuolė su įrengtu skaitymo kampeliu. Juk Kalėdos – stebuklų metas. Nepraraskime jausmų ir tikėjimo šiuo stebuklu. O visiems bibliotekos lankytojams ir skaitytojams norisi palinkėti gražių artėjančių švenčių, gerų metų, stiprybės ir tikėjimo geresne ateitimi.