Skaitymo šventė Šakiuose

Gegužės 7-oji – spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Ta proga Šakiuose, Lingio parke, vyko šventė vietovardžiams paminėti. Bibliotekininkė Ilona Krištolaitienė džiaugėsi, kad kartu su 4 klase ir mokytoja I. Dirveliene galėjo sudalyvauti šioje skaitymo šventėje. Patogiai įsitaisę pievutėje, pasipuošę įvairiais plakatais mokiniai vykdė vietovardžių skaitymo užduotis, aplankė devynias skaitymo stoteles, kuriose laukė devynių Šakių rajono mokyklų mokiniai. Mokiniai supažindino vieni kitus su savo vietovės įžymiais vietovardžiais, legendomis, padavimais. Vėliau visi kartu iš lapelių klijavo vietovardžių žemėlapį.

Už šią gražią šventę dėkojame Šakių gimnazijos bibliotekininkėms – Ž. Pratusevičienei ir B. Šalkauskienei.

Vėliau skaitymo šventės dalyviai apsilankė Šakių viešojoje bibliotekoje, kur juos pasitiko vaikų literatūros skyriaus darbuotoja I. Talalienė. Ji supažindino vaikus su vaikiškos literatūros fondu, pristatė lėlių parodą, supažindino su kūrėjos B. Natkevičienės autoriniais darbais.

Sugrįžę į Lingio parką, mokiniai išbandė įvairias supynes, papietavo ir pilni įspūdžių iškeliavo namo.