Popietė ,,Per čežančius lapus”

Renginį bibliotekininkė  pradėjo gražia akcija, kuri vyko visą vasarą – tai skaitymo iššūkis ,,Vasara su knyga”. Respublikos mastu jame dalyvavo virš 16000  dalyvių, o skaitymo iššūkį įveikė virš 10000 skaitytojų. Šiame iššūkyje dalyvavo ir mūsų bibliotekos skaitytojai. Džiaugiuosi, kad net 10 skaitytojų įvykdė visas užduotis. O kaip patarlėje sakoma, ,,kas vasarą skaitė, netingėjo, tam rudenį prizas atėjo.” Spalvingi skirtukai iškeliavo pas geriausius, visas skaitymo užduotis įveikusius mūsų bibliotekos skaitytojus:

Rimą Sederevičienę, Gražiną Kazarian, Neringą Pilypaitienę, Rasą Kazarjan, Raslitą Liudžiuvienę, Neringą Motiejaitytę, Gabrielę Mikuckytę – 3 klasė, Emiliją Mikuckytę – 5 klasė, Lidiją Sutkuvienę, Danguolę Valuckienę. Tad dar kartą ačiū jums, kad skaitote, ačiū, kad dalyvavote iššūkyje ir esate ištikimi bibliotekos draugai.

Po to vyko susitikimas su poete G. Sotikova, savo dainomis sveikino Kriūkų moterų ansamblis ,,Dorė” (vad. A.Ubartaitė).