Konkursas „Mes – bendruomenė“

Labai džiugu, kad šiais metais „Maximos“ inicijuojamame ir finansuojamame projekte „Mes- bendruomenė“ mūsų mokyklos parengtą projektą  lydėjo sėkmė. Iš daugiau nei šimto dalyvių patekome į antrąjį projekto etapą, kuriame 30 labiausiai kriterijus atitinkančių projektų rinko savo gerbėjų „širdeles“. Nors „širdelių“ surinkome ne daugiausiai, bet, matyt, jos buvo tikrai nuoširdžios, nes patekome į nugalėtojų penkioliktuką. Šiais metais projektas kvietė suteikti daiktams ar vietoms „antrąjį kvėpavimą“. Todėl mūsų projekto tikslas – suteikti antrąjį kvėpavimą vaikų žaidimų aikštelei prie mokyklos. Įgyvendinus šį projektą prie mokyklos esanti žaidimų aikštelė bus atnaujinta – joje bus sumontuoti nauji ir saugūs įrenginiai.

Visų nugalėtojų projektus galite pažiūrėti čia—>