„Vaiguvos diena“

Šeštadienį, birželio 26 d. nuo 14 val. Vaiguvos upelio – gatvėje vyko šiai išskirtinai vietai ir jos žmonėms skirta šventė „Vaiguvos diena“. Renginyje skambėjo Plokščių folklorinio ansamblio „Vaiguva“ dainos, šventės dalyviai galėjo pasidžiaugti Plokščių mokyklos – daugiafunkcio centro moterų šokio kolektyvo „Virangė“ šokiais ir Plokščių mėgėjų teatro spektakliu „Skulptorė“. Renginio metu veikė „Lauko studija“, kurioje pašnekovai dalijosi istorijomis apie Vaiguvą. Šventės metu vyko vilnos vėlimo, keramikos, vaškinių žvakių liejimo, sutažo papuošalų gamybos edukacijos, buvo galima įsigyti medaus, sūrio, duonos, žolelių ir kitų skanumynų. Voniškių bendruomenė pristatė bebaigiamą įgyvendinti projektą. Tikimės, kad šis renginys taps tradiciniu renginiu.

Šventės rengėjai – Plokščių mokykla – daugiafunkcis centras