Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimas Plokščiuose

Lietuvos  valstybės atkūrimo šimtmečio dvasia neaplenkė ir mūsų miestelio bendruomenės. Įvairaus pobūdžio veiklos (projektai, konkursai, parodos ir kt.) lydėjo daugiau nei pusmetį, o vasario 15 dieną – Šimtmečio išvakarėse – bendruomenė rinkosi į šventinį koncertą „Nusilenki savo žemei“. Koncerte skambėjo Toliau skaityti „Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimas Plokščiuose“

Suomijos Ambasadorius Christer Michelsson sveikina mūsų mokyklą ir visą Lietuvą Valstybės šimtmečio proga.
Kartu Suomijos Ambasada dovanoja gražią dovaną – profesoriaus Henriko Meinanderio knygą „Suomijos istorija“.

Užgavėnės

Vasario 13 dieną mūsų mokykloje tradiciškai buvo švenčiama žiemos pabaiga – Užgavėnės. Į šios šventės linksmybes sukvietė folkloro kolektyvas „Vaiguva“  (vad. Asta Grigaitienė). Mokyklos ir miestelio bendruomenė linksmai sukosi žaisdami ratelius, garsiai šaukė vydami žiemą iš kiemo, kimšo pilvus skaniausiais blynais, varžėsi Lašininio ir Kanapinio komandose, o kad žiemos šalčiai ir darganos negrįžtų – ant laužo degino Morę.

« 2 3 »

Darželinukų išvyka

Vasario 9 dieną darželinukai lankėsi pas savo grupės draugę Eglutę Onusaitytę namuose. Mergaitės tėveliai mus sutiko labai svetingai – mamytė pavaišino savo keptu pyragu, tėvelis parodė ūkį: ožį, ožkytę ir jų vaikelį ožiuką, kiaulę, daug vištų ir gaidį, dvi karvytes. Labiausiai vaikams patiko šunys. Visi draugiškai pažaidė ir padėkoję svetingiems šeimininkams grįžo atgal į darželį.

« 1 3 »

Paroda „Kultūriniai valdtybingumo maršrutai Suvalkijoje“

Vasario 7 dieną prisijungiant prie istorijos skaitymų  mokykloje pristatyta ir atidaryta paroda, kuri bus eksponuojama iki vasario 18 dienos.

Pasitinkant valstybės šimtmetį ypač svarbu pažinti ir Toliau skaityti „Paroda „Kultūriniai valdtybingumo maršrutai Suvalkijoje““

Saugesnio interneto diena

Saugesnio interneto diena minima daugiau nei 120 šalių visame pasaulyje. Lietuvoje Saugesnio interneto diena yra švenčiama jau 15-ąjį kartą. Šiai dienai skirtas šūkis „Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“ kviečia interneto vartotojus, ir ypač vaikus, atkreipti dėmesį į interneto turinį ir prisidėti prie saugesnio interneto kūrimo. Siekiama vaikus ir Toliau skaityti „Saugesnio interneto diena“

Kitokios pamokos „Sportuojame su augintiniais“

Vasario 5 d. mokykloje apsilankė dvikojų ir keturkojų trenerių komanda, kuri vedė „Kitokią pamoką“ pradinių klasių mokiniams ir darželinukams apie atsakingą gyvūno įsigijimą ir auginimą, gyvūnų poreikius, tinkamą priežiūrą. Susipažinę su šuniukais vaikai kartu mankštinosi, sportavo ir  drauge mokėsi ne tik kaip bendrauti su šunimis, pažinti, suvokti skirtumus, bet ir pamatyti panašumus.  Tai ne tik aktyviai praleistas laikas, bet ir daug gerų emocijų.

« 1 6 »

Rajoninė technologijų olimpiada

Ketvirtadienį, vasario 1 dieną, Šakių “Varpo” mokykloje vyko rajoninė technologijų olimpiada. Olimpiados metu dalyvės susipažino su šiaudinių sodų kūrimo subtilybėmis bei išbandė šią archajišką techniką. Plokščių mokyklai atstovavo 8 kl. mokinės Jonė M. ir Liveta M.