Sausio 11 dieną Jurbarko krašto muziejuje vyko respublikinio kūrybinio kalėdinio atviruko konkurso-parodos  „Aš tau linkiu…“ apdovanojimai. Mūsų mokyklos 3 klasės mokinė Austėja Treinytė 1-4 klasių kategorijoje užėmė 1 vietą. Nuoširdžiai sveikiname!

Toliau skaityti „Respublikinio kūrybinio kalėdinio atviruko konkurso-parodos „Aš tau linkiu…“ nugalėtoja“

Laisvės gynėjų diena

Penktadienį rytinis skambutis mokinius ir mokytojus kvietė į netradicinę pamoką. Mokyklos languose degė žvakutės Sausio 13-osios aukoms atminti. Mokyklos vestibiulyje buvo prisimenama kiekvienam lietuviui svarbi data, tylos minute pagerbti žuvusieji už Lietuvos laisvę. Vėliau pamoka buvo tęsiama klasėse, kur mokytojai dalinosi savo prisiminimais apie 1991-ųjų metų Sausio 13-ąją.

„Postcrossing“ – būdas pažinti pasaulį atvirlaiškiais

„Postcrossing“ – taip vadinamas internete gimęs tarptautinis keitimosi atvirlaiškiais judėjimas. Adresus parenka sistema. „Postcrossing’ą“ sugalvojo ir pradėjo portugalas Paolo Magalhaes 2005 metais.

Adresatą pasiekęs 50 milijonasis atvirukas buvo užregistruotas 2018 12 27.

Lietuvoje šiame atvirukų keitimosi judėjime dalyvauja Toliau skaityti „„Postcrossing“ – būdas pažinti pasaulį atvirlaiškiais“

„Advento duris pravėrus“

Gruodžio 20 d. Vaikų dienos centre vyko popietė „Advento duris pravėrus“. Vaikai susipažino su Advento, Kūčių  papročiais, tradicijomis. Gerdami arbatą minė mįsles, dovanojo vieni kitiems Angeliukus su palinkėjimais, bei džiaugėsi  UAB  „AptoIT“ saldžiomis dovanėlėmis.