Plokščių skautų žygis „Pažink Plokščius“

Šeštadienį Plokščių skautams miegai nerūpėjo. Jau 10 val. visi buvo pasirengę žygiui po Plokščius.

Žygio metu jaunieji skautai ne tik aplankė lankytinas Plokščių vietas, įveikė sudėtingą ir pavojingą „Guodos kelią“,  bet ir žaidė skautiškus žaidimus, dainavo dainas, gamino pietus ant laužo.

Žygis užtruko 6 valandas. Buvo nužingsniuota apie 15000 žingsnių ir patirta daugybė įspūdžių.

Pradinukų rudenėlio savaitė

Plokščių mokyklos daugiafunkcio centro pradinukai labai džiaugiasi spalvingu šiltu rudeniu. Mokiniai ir mokytojos sumanė paįvairinti pamokas kitokiomis veiklomis.  Pirmadienį mokiniai kalbėjosi apie sveiką mitybą ir kūrė plakatus „Sveikas maistas – aš sveikas“. Antradienį visi aktyviai leido laiką „Rudeniškoje spartakiadoje“. Visos savaitės metu mokiniai stebėjo ir fotografuodami įamžino gamtos pokyčius Plokščiuose. Kiekviena pradinukų klasė paruošė „Smagurių stoteles“, kuriose turėjo galimybę susipažinti ir paragauti įvairių rudens gėrybių. Šventinę savaitę baigėme „Margaspalve diskoteka“.

„Tylų vakarą rudens“

Gražų ir šiltą spalio 13 d. vakarą žindaitiškiai rinkosi į Jurbarko KC Žindaičių skyriaus salę, kur vyko smagus rudeninis pasibuvimas „Tylų vakarą rudens“. Visus susirinkusius pasitiko rudens gėrybių paroda, kurioje puikavosi pačių žindaitiškių užaugintos gėrybės. Į svečius atvyko ir nuotaikingą spektaklį pagal S.Belovo pjesę „Slaptasis agentas“  parodė Plokščių mokyklos daugiafunkcio centro teatro mėgėjų kolektyvas. O susėdus prie bendro stalo suskambo mūsų ir žindaitiškių  bendra daina.