Atkeliavusi žiema labiausiai džiugina mažiausius. Štai kokios žiemiškos skulptūros papuošė mokyklos parkelį.

Lietuvos Nepriklausomybės Akto perdavimo ceremonija

Šiandien – 2018 m. sausio 17 dieną – mokyklos bendruomenė drauge su visa šalimi iškilmingai pradėjo minėti Lietuvos valstybės šimtmetį ir 11 valandą stebėjo, kaip Lietuvai penkeriems metams perduodamas Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalas. Dokumento perdavimo ceremoniją, įeisiančią į šalies istoriją, stebėjo Toliau skaityti „Lietuvos Nepriklausomybės Akto perdavimo ceremonija“

Laisvės gynėjų dienos minėjimas

« 1 4 »

Kalėdinis jaunimo vakaras

Paskutinę gruodžio dieną prieš vaikų žiemos atostogas šurmuliavo 5 – 10 klasių mokinių kalėdinis karnavalas. Tradiciškai šią šventę organizuoja vyriausieji mokyklos mokiniai – dešimtokai. Šių metų karnavalo tema  „Visi pasakų herojai susitiko…“  kvietė pakeliauti po stebuklingą pasakų pasaulį.

Klasių paruošti vaidinimai  maloniai stebino kruopščiu pasiruošimu, spalvingais bei išraiškingais herojų charakteriais. 5 klasė Toliau skaityti „Kalėdinis jaunimo vakaras“

Pradinukų kalėdinė išvyka

Gruodžio 21 d. pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis važiavo į kalėdinę išvyką Kaune. Gėrėjosi pagrindine miesto egle, kalėdiniais miesto papuošimais. Kauno lėlių teatre žiūrėjo spektaklį pagal populiarią H.K. Anderseno pasaką „Mergaitė su degtukais“, kuri kalba aktualiomis, tačiau nelengvomis temomis: nepriteklių šeimoje, žmonių abejingumą kito nelaimei. Nuotaiką praskaidrino ir gerų emocijų suteikė nuoširdus, linksmas susitikimas su Kalėdų seneliu.

Darželio Kalėdos

Gruodžio 21 d. Plokščių mokyklos daugiafunkcio centro darželinukai sulaukė Kalėdų senelio. Vaikučiai tėveliams, Kalėdų seneliui, bendruomenės nariams parodė šventinį koncertą, į kurį atkeliavo kiškučiai, nykštukai, snaigės, pelytės, gaidelis, musė, katinėlis, šuniukas. Visi buvo labai linksmi ir laimingi gavę kalėdinių dovanų, todėl nuoširdžiai prašė, kad senelis sugrįžtų ir kitais metais.

Nėra šioje galerijoje vaizdai.

Akcija „Gerumo diena“

Gruodžio 20 dieną mūsų mokykla drauge su „Carito“ organizacija ir Plokščių seniūnija jau antrus metus inicijavo ir vykdė socialinę akciją „Gerumo diena“. Tą dieną visoje seniūnijoje 1-10 klasių mokiniai drauge su savo mokytojais lankė bendruomenėje gyvenančius vyresnio amžiaus žmones ir sveikino juos artėjančių gražiausių metų švenčių proga. Dalis aplankytų senolių gyvena vieniši, tad juos labai nudžiugino ir net maloniai sugraudino aplankę vaikai. Kiekvienam iš jų linkėdami sveikatos padovanojome po stiklainėlį medaus, kalėdinį sveikinimą, užrašytą ant vaikų rankomis pagaminto atviruko, bei Kūčių stalo maldą. Kai kuriems senoliams buvo įteiktos ir dovanėlės, skirtos sotesniam šventiniam stalui. Iš viso aplankyta apie 90 mūsų bendruomenės žmonių.

Adventas Vaikų dienos centre

Gruodžio 19 d. Vaikų dienos centras pakvipo kalėdiniais sausainiais. Visas keturias Advento savaites darę gerus darbus vaikai susirinko prie bendro stalo, ant kurio kvepėjo pačių kepti sausainiai. Uždegę 4 žvakutes – Ramybės, Tikėjimo, Meilės ir Vilties – vieni kitiems linkėjo susikaupimo, gerumo, meilės bei pagarbos…

« 1 4 »

Kalėdinė kompozicija

Gamtos bičiulių klubo nariai vykdydami projektą ,,Pažink, tyrinėk, komponuok, supažindink kitusˮ sukūrė kalėdinę kompoziciją panaudodami tik gamtines medžiagas. Mes norime įrodyti, kad ne tik blizgučiai ir dirbtiniai žaisliukai gali sukurti šventinę nuotaiką.

Visiems linkime gerų, jaukių, dosnių švenčių!