Vasaros stovykla

Liepos 25-29 dienomis Plokščių mokykloje daugiafunkciame centre aidėjo šurmulys – susirinko vaikų vasaros stovyklos „Kurti, konstruoti, programuoti…III“ (vadovė mokyt. R. Liudžiuvienė) dalyviai. Čia vaikai turėjo galimybę konstruoti su išmaniaisiais LEGO® Education WeDo 2.0, pažaisti programavimo žaidimą „SCOTTIE GO“, užsiimti pažintine, kultūrine, sportine veikla, susirasti naujų draugų. Visą šį laiką stovyklėlėje vyravo puiki ir draugiška atmosfera, lepino nuostabus oras.
Smagu buvo susitikti ir pabūti drauge. Geros likusios vasaros ir iki susitikimo rugsėjį!
Projektą finansavo Šakių rajono savivaldybė, projekto partneris -Plokščių mokykla daugiafunkcis centras.

Stovykla ,,MINI Bubiai“

Liepos 4-9 dienomis trylika Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių dalyvavo Šiaulių rajono Dubysos Aukštupio mokyklos Bubių skyriuje vykusioje stovykloje, kurioje vaikai kūrė savo miestą – ,,MINI Bubius“.
Stovyklautojai galėjo pajusti tikrą miesto gyvenimą: išmėginti save skirtingose profesijose, priimti sprendimus, dalyvauti susirinkimuose, debatuose. Vaikai kūrė įvairias Toliau skaityti „Stovykla ,,MINI Bubiai““