Mokinių tėvelių susirinkimas

Balandžio 19 dieną mokykloje vyko priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių bei 1 – 10 klasių mokinių tėvelių susirinkimas. Šį kartą susirinkimas pradėtas kiek kitaip: apie paauglių ir tėvų santykius kalbėjo patys vaikai – Lekėčių mokyklos daugiafunkcio centro paauglių teatro nariai. Moksleiviai parodė Vaidos Brazaitienės režisuotą spektaklį „Pasikalbėkime“. Po spektaklio mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Nijolė Anankaitė tėvams ir mokiniams pristatė Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros (NMVA) atliktos mokinių ir tėvų apklausos už 2017 metus rezultatus. Vėliau tėvai susitiko su klasių mokytojais, auklėtojais ir dalykų mokytojais aptarti signalinių pusmečių ir kitų aktualių klausimų.

« 1 7 »