Mokyklinių autobusų tvarkaraščiai

Mokyklos geltonasis autobusas

VOLKSWAGEN LT46LRS

Maršrutas Nr.1

Plokščiai – Mišiurkė – Bundzai 1 – Briedžiai – Bizieriai – Bundzai 2 – Panykiai – Naujokaičiai 1 – Naujokaičiai 2 – Girininkija – Plokščiai (pirmadienis – penktadienis)

Maršrutas Nr.2

Plokščių mokykla – Kubiliai – Plokščiai – Plokščių mokykla (pirmadienis – penktadienis)

Maršrutas Nr.3

Plokščiai – Girininkija – Naujokaičiai 2 – Naujokaičiai 1 – Panykiai –Bundzai 2 – Bundzai 1 – Mišiurkė – Plokščiai (pirmadienis – penktadienis)

Maršrutas Nr.4

Plokščių mokykla – Plokščiai (Nemuno g.36) – Kubiliai – Plokščių mokykla (pirmadienis – penktadienis)

Mokyklos autobusas

PEUGEOT BOXER

Maršrutas Nr.1

Plokščiai – Siaustuvėliai – Voniškiai 1  – Šilerava – Voniškiai 2 – Plokščiai (pirmadienis-penktadienis)

Maršrutas Nr.2

Plokščiai – Voniškiai 2 – Šilerava – Voniškiai 1 – Siaustuvėliai – Plokščiai (pirmadienis-penktadienis)