Europos judumo savaitė

Šią savaitę (rugsėjo 17 dieną) mokykloje prasidėjo Europos judumo savaitės renginiai. Organizatoriai jau įtraukė mokyklos bendruomenę į aktyvias veiklas – bendruomenė skaičiuoja nueitus žingsnius, mokiniai į mokyklą atvyko nemotorinėmis transporto priemonėmis, dalyvauja „Solidarumo bėgime“ ir visais kitais būdais stengiasi parodyti, kad aktyvus gyvenimo būdas mums nesvetimas. Judumo savaitė dar nesibaigė ir čia mūsų laukia dar daug iššūkių.

Mokslo metų pradžios šventė

Rugsėjo 3 dieną mokykla paskelbė naujų mokslo metų pradžią. Graži šventė pradėta mažųjų penktokių – Austėjos ir Marijos – bei lietuvių kalbos mokytojos Sandros Juškaitės skaitomais posmais. Rugsėjis tradiciškai ypatingas mažiesiems pirmokams, kurių šįmet nors ir nedidelis būrelis, tačiau drąsiai pasveikino visą mokyklos bendruomenę daina ir eilėraštuku. Nenutrūkstama tradicija – vyriausiųjų mokyklos mokinių sveikinimo kalba bei dovana pirmokams.
Šis rugsėjis mokyklai dovanojo ne tik smagių susitikimų po vasaros atostogų. Jaudinančia akimirka tapo padėka 27 metus mokyklai vadovavusiai direktorei Nijolei Bitinienei, kuriai visos bendruomenės vardu ačiū tarė direktorės pavaduotoja ugdymui Nijolė Anankaitė. Bendruomenė nuoširdžiai padėkojo ir ne vieną dešimtmetį mokykloje dirbusiai matematikos mokytojai Reginai Didbalienei.

„Jeigu sveikas nori būti, gerk žolelių arbatas“

Gražią ir šiltą popietę Plokščių mokyklos daugiafunkcio centro bibliotekoje organizuota popietė „Jeigu sveikas nori būti, gerk žolelių arbatas“. Čia buvo galimybė pasigrožėti parodėle, kurioje eksponuojamos iš įvairių vaistažolių sukomponuotos puokštės. Bibliotekininkė Ilona Krištolaitienė papasakojo, kaip ir  kada vaistažolės renkamos, kur džiovinamos ir kodėl vos tik susirgus nebūtina griebtis tablečių, bet puikiai galima gydytis vaistažolių arbatomis. Toliau skaityti „„Jeigu sveikas nori būti, gerk žolelių arbatas““