Veiksmo savaitė „Be patyčių“

Kovo 19-23 dienomis mokykla tradiciškai prisijungė prie veiksmo savaitės „Be patyčių“. Jau ne vienerius metus tęsiama tradicija, kai vyresniųjų klasių mokiniai veda  „Draugystės pamokėles“ pradinių klasių mokiniams. Kartu žaidžia, bendrauja, modeliuoja situacijas, mokosi būdų,  kaip reikia elgtis, kai kažkas skriaudžia, o svarbiausia – išmoksta nebijoti ir sužino,  kur kreiptis pagalbos. Šių metų  veiksmo savaitės „Be patyčių“ mokytojais buvo  septintokės Guoda ir Miglė, aštuntokės – Liveta, Judita, Jonė ir Gabija bei dešimtokai Samanta ir Rimantas. Dėkojame už pasiruošimą ir kantrybę!

O kovo 23 dieną vyko baigiamasis veiksmo savaitės „Be patyčių“ renginys –  Marijampolės apylinkės teismo Šakių rūmų teisėja Lina Antanaitienė  5 – 10 klasių mokinius supažindino su slypinčiais pavojais kasdienines situacijose,  teisine atsakomybe už įvairius padarytus nusižengimus, pasidalino realių situacijų fragmentais iš teisminės praktikos.