„Sidabrinis ruduo“

Spalio 19 dienos popietę Plokščių mokykloje vykdo tradicinis senjorų vakaras „Sidabrinis ruduo“, kurį organizavo mokyklos bendruomenė ir folkloro kolektyvas „Vaiguva“, vadovaujamas Astos Grigaitienės. Į popietę susirinkę Plokščių krašto senjorai buvo pasveikinti Šakių rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjos Leonoros Pocevičiūtės, seniūnės Laimos Miliūnienės, savivaldybės tarybos nario Tautvydo Šukio, laikinai mokyklos direktorės pareigas einančios Neringos Motiejaitytės bei Šakių „Bočių“ organizacijos (pirmininkė Liuda Samuolienė) atstovų. Senjorus rudens romansais džiugino patys „vaiguviečiai“, vėliau linksmai judėti, dainų žodžiams pritarti kvietė Girėnų kultūros namų (Kybartų kultūros cento, Vilkaviškio r.) kapela „Versmė“ (vad.Nomeda Klimauskienė) bei moterų ansamblis „Siesartis“ (vad. A.Grigaitienė).