Alinos Sutkuvienės rankdarbių paroda „Apsnigtais žiemos vakarais“

„Mano draugystė su virbalais prasidėjo nuo kojinių ardymo ir siūlų vyniojimo. Mama megzdavo, o aš su broliais paruošdavome siūlų kamuoliukus. Pati megzti pradėjau nuo 15 metų. Pasibaigus mokyklinių uniformų erai, norėjosi vis naujai kažką apsirengti, tada ir įsibėgėjo mezgimas. Nebaigus vieno mezginio jau buvo aišku, kaip atrodys kitas. Tarp kitko, mūsų visos klasės merginos buvo mezgėjos. Vėliau mano modeliais tapo vyras ir vaikai. Kai mūsų vaikai užaugo, atsirado brolių mažos mergaitės – mano naujų sumanymų mažyliams įkvėpėjos. Šalia mezgimo visada keliavo siuvimas – tai dar viena savirealizacijos kryptis, kuri buvo kurį laiką primiršta, bet tos mažos mergaitės mane vėl paskatino prie to sugrįžti. Tai du mano pomėgiai, kurie keliauja su manimi kartu, galbūt džiugindami žmonių akis“, – pasakojo parodos autorė Alina Sutkuvienė .

Tad visus norinčius pasigrožėti kviečiame užsukti į Plokščių mokyklos daugiafunkcio centro biblioteką, kur eksponuojami autorės darbai. Paroda veiks iki vasario 8 d.