3 klasės mokinių edukacinė išvyka į Anykščius

Trečios klasės mokiniai jau atostogauja, bet edukacinės išvykos į Anykščius dar ilgai nepamirš. Kelionė prasidėjo  Niūronyse, Arklio muziejuje. Mokiniai susipažino su įvairiausiomis Lietuvos arklininkystės istoriją atspindinčiomis ekspozicijomis, pradedant žirgų laidojimo papročiais ir baigiant Vilniaus raitąja policija, eksponuojamomis kalvystės, audimo, račdirbystės, molio ir kitomis tradicinių amatų kolekcijomis. Vėliau,  laipteliais pakilę į 33 metrų aukštį, iš Anykščių Šv. Mato bažnyčios bokšto gėrėjosi nuostabia Anykščių apylinkių panorama. Daug emocijų sukėlė vasaros rogučių trasa, veidrodžių kambarys „Cosmos“, nukėlęs visus į beribį kosmosą.  Ne vieną kartą išbandė trečiokai  Labirintų parko vingrybes, pabuvojo „atvirkščiai“ pastatytame name, aplankė „Laimės žiburį“, pamatė Puntuko akmenį, medžių lajų take apžvelgė apdainuotąjį Anykščių šilelį, grožėjosi Šventosios upės vingiais.