Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 3 dieną Plokščių mokykloje buvo minima Tarptautinė mokytojų diena. Pirmos pamokos metu visi sugužėjo į aktų salę, kur penktos klasės mokiniai buvo paruošę viktoriną  mokytojams. Kitų trijų pamokų metu dešimtos ir devintos klasių mokiniai galėjo išbandyti mokytojo profesiją vesdami pamokas kitų klasių mokiniams. Vyriausieji mokyklos mokiniai įsitikino, kad mokytojo darbas reikalauja daug kantrybės, pasiruošimo, mokėjimo valdyti įvairias iškilusias situacijas. Mokytojai pamokų metu buvo pakviesti į aktų salę žiūrėti filmą.

Gražiausi ir patys nuoširdžiausi mokinių sveikinimai skambėjo per paskutinę pamoką, po kurios mokytojai išvyko į Telšius – dalyvavo puikaus gido vedamoje ekskursijoje po nuostabaus grožio miestą, o vėliau laiką leido degustuodami legendinį sūrį „Džiugas“.