Socialinė akcija „Gerumo diena“

Jau ketvirtus metus gyvuoja tradicija, kuomet Plokščių mokykla daugiafunkcis centras, Plokščių Caritas grupė ir Plokščių seniūnija vykdo socialinę akciją „Gerumo diena“. Šiais metais gruodžio 18-osios rytas prasidėjo neįprastai – mokyklos bendruomenė rinkosi Plokščių bažnyčioje, kur klebonas A.Liepa aukojo ankstyvąsias Advento mišias. Žvakių šviesoje vykusios šv. Mišios išties sukūrė ypatingą dienos atmosferą. Į kiekvienus namus mokiniai ir mokytojai keliavo ne tik nešini materialiomis dovanėlėmis – vaikų rankomis kurtais atvirukais, skanėstais ir kitomis smulkmenomis , bet ir nešini gerąja naujiena, linkintys šio krašto žmonėms jaukių ir šviesių švenčių. Šiais metais iš viso aplankyta 70 vyresnio amžiaus seniūnijos gyventojų.