Technologijų olimpiada

Vasario 26 d. Šakių „Varpo“ mokykloje vyko rajoninė technologijų olimpiada (tekstilės sritis). Šių metų olimpiados tema – tekstilinės lėlės. Mūsų mokyklai olimpiadoje atstovavo 9 klasės mokinė Deimantė Kundrotaitė (mokytoja Rasita Gokdere).
Visos olimpiados dalyvės susitiko su tautodailininke bei Kriūkų mokyklos – daugiafunkcio centro mokytoja Daiva Jėčiene. Menininkė jau daugelį metų pati kuria tekstilines lėles, kurios yra išsibarsčiusios po visą pasaulį.
Po trumpos teorinės paskaitos dalyvės atliko praktinį darbą – gamino tekstilines lėles. Baigusios darbą pasidžiaugė rezultatais.
Vėliau „Varpo“ mokyklos technologijų mokytoja Vilma Frančiakienė pakvietė mokines ir jas atlydėjusias mokytojas į trumpą ekskursiją apžiūrėti mokykloje eksponuojamų mokinių darbų parodų.