„LAISVĖS VĖJAS“ Plokščiuose

Mūsų mokykla daugiafunkcis centras dalyvauja Šakių kultūros centro vykdomame projekte „Atminties atspindys“, kuris vienija ir telkia visą Šakių rajoną. Ši iniciatyva įgyvendinama prisidedant prie LR kultūros ministerijos skelbiamos idėjos – „Laisvės vėjas“. Artėjant Lietuvos nepriklausomybės 30-osioms metinėms, siekiama įprasminti ir aktualizuoti  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos – Kovo 11-oios  – svarbą Lietuvos valstybingumo raidai prasmingomis, visuomenę plačiai įtraukiančiomis kūrybinėmis iniciatyvomis.

Beveik visą vasario mėnesį mokykloje gaminome vėjo malūnėlius – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečio simbolius. Mūsų mokiniai pagamino 800 malūnėlių.

Kovo 4 dieną  sulaukėme projekto organizatorių, kurie filmavo malūnėlių gamybos dirbtuvėles ir taip jas įamžino.

Malūnėliais bus papuošiama mokykla, dalis jų bus padėta prie paminklo žuvusiems Nepriklausomybės kovų savanoriams.

Kovo 10 dieną 12 valandą pradinių klasių mokiniai iškilmingai nuneš malūnėlius į Plokščių Kančių memorialą ir papuoš mūsų Laisvės simbolį.

Laukite daugiau nuotraukų iš Lietuvos nepriklausomybės 30–mečiui, skirtų renginių!!!