Atidaryta atnaujinta vaikų žaidimų aikštelė

Rugsėjo 11 dieną mokyklos mažiausiųjų lankytojų – darželio ugdytinių – laukė maloni diena ir staigmenos. Tiesa, staigmenų buvo parengę ir jie. Tą dieną oficialiai buvo atidaryta atnaujinta vaikų žaidimų aikštelė, kuri įgavo antrąjį kvėpavimą įgyvendinus MAXIMA finansuotą projektą „Mes bendruomenė 2020“, kurio tikslas – prisidėti prie bendruomenių padedant joms kurti ar atnaujinti įvairias vietas, infrastruktūrą bei erdves. Projekto dėka aikštelėje sumontuoti saugumo reikalavimus atitinkantys įrenginiai, tad vaikai galės žaisti daug ramiau naudodamiesi šia jiems skirta erdve. O kad šventė būtų tikra, darželinukai ją pradėjo labai iškilmingai – kaip tikri naujos vietos šeimininkai perkirpo juostelę, atliko keletą šaunių dainų, šoko ir surengė nedidelę iškylą su vaišėmis.