SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖ 2022

Vasario 7 – 11 dienomis Plokščių mokykloje daugiafunkciame centre vyko „Saugesnio interneto savaitė 2022“. Ši akcija įvairiais renginiais pažymima visame pasaulyje, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinant saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. 1-8 klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis ir socialine pedagoge Neringa Pilypaitiene, kalbėjo apie saugų elgesį internete, žiūrėjo video medžiagą, supažindinančią su slypinčiais pavojais ir grėsmėmis internete, ir ieškojo atsakymų į klausimus interaktyviuose žaidimuose. Skaidres apie internetines patyčias ir grėsmes bei vieną iš interaktyvių žaidimų sukūrė anglų mokytoja metodininkė ir informatikos mokytoja Jolita Puidokienė.