Etninės kultūros olimpiada (II-asis etapas)

Vasario 22 dieną Zanavykų muziejuje vyko Suvalkijos (Sūduvos) regiono IV Lietuvos mokinių Etninės kultūros olimpiados antrasis etapas. Šiame etape dalyvavo ir dvi mūsų mokyklos aštuntokės – Marija Gafurova ir Austėja Urbanavičiūtė.
Į antrąjį etapą gausiai (net 27) suvažiavo mokiniai iš 17 Sūduvos mokyklų (Kauno raj., Prienų, Marijampolės, Vilkaviškio, Kalvarijos, Šakių raj. savivaldybių).
Mokiniams reikėjo atlikti dvi užduotis – etnokultūrinio pažinimo testą bei pristatyti vaizdinį etnokultūrinės veiklos ir raiškos pristatymą su komentarais.
Džiaugiamės ir didžiuojamės merginų dalyvavimu olimpiadoje, o ypač norime pasveikinti Mariją Gafurovą, kuri laimėjo II-ąją vietą 7-8 klasių amžiaus grupėje ir keliaus į trečiąjį etapą, kuriame tarpusavyje varžysis su pačiais geriausiais visos Lietuvos etninės kultūros pažinimo dalyviais!