Svečiai iš Kembridžo universiteto

Vasario 22 d. antros klasės mokiniai (mokytoja T. Juškaitė) sulaukė svečių. Mokykloje viešėjo  geriausiame pasaulio universitetų trejetuke esančio Kembridžo universiteto doktorantūros studijas studijuojantys Modestas ir Raphaelle.

Susitikime su antrokais Modestas papasakojo savo kelią iki Kembridžo universiteto. Mokiniai išgirdo apie jiems dar negirdėtas specialybes, tokias kaip biochemija, viduramžių istorija. Šiuo metu jis dirba prie mokslinio tyrimo ieškant vaistų nuo raupsų.

Raphaelle papasakojo apie savo šalį – Prancūziją. Antrokai domėjosi, kokie dalykai dėstomi  Prancūzijos mokyklose, kiek trunka pamokos, kokie yra tradiciniai patiekalai, kokia yra juos supanti gamta, gyvūnija, klausėsi gražios prancūzų kalbos.

Modestas džiaugėsi galimybe susitikti su mokyklos direktore Lilija Liutviniene, anglų kalbos mokytoja Jolita Puidokiene.