Skaitymo akcija

Paskutinę rudens dieną baigėsi akcija „Nuspalvink povui plunksneles“, todėl į biblioteką sugužėjo šios akcijos dalyviai – 2-5 klasių mokiniai. Moksleiviai, perskaitę knygą, galėjo nuspalvinti vieną povo plunksnelę. Akcijos tikslas – perskaityti kuo daugiau knygų ir kuo spalvingiau papuošti povo plunksneles.

Daugiausiai knygų perskaitė ir nuspalvino visas povo plunksneles antrokai. Antroji vieta atiteko 4 klasės mokiniams, trečiąją vietą užėmė trečiokai, o ketvirtoji vieta atiteko 5 klasės mokiniams. Visi buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis, už kurias mokiniai dėkoja Šakių raj. viešosios bibliotekos direktorei Kristinai Lebedžinskienei.

Plokščių mokyklos daugiafunkcio centro bibliotekininkė Ilona Krištolaitienė pakvietė mokinius dalyvauti naujoje skaitymo akcijoje „Nuspalvink Kalėdų eglutę“. Tikimasi aktyvaus mokinių dalyvavimo.