„Bendruomenės narių asmeninio tobulėjimo galimybių didinimas tobulinant neformalaus suaugusiųjų švietimo veiklų vadovų bendrąsias ir profesines kompetencijas“ „Erasmus+“

Gegužės 14 dieną  paskelbti 2018 m. „Erasmus“ bendrojo ugdymo, profesinio  mokymo ir suaugusiųjų švietimo  KA1  konkurso rezultatai. Labai džiugu, kad  2018 m. „Erasmus+“ suaugusiųjų švietimo finansuojamų mobilumo projektų (KA104) sąraše atsidūrė ir mūsų mokyklos daugiafunkcio centro projektas    „Bendruomenės narių asmeninio tobulėjimo galimybių didinimas tobulinant neformalaus suaugusiųjų švietimo veiklų vadovų bendrąsias ir profesines kompetencijas“. Projekto tikslas – suteikti projekte dalyvaujantiems neformalaus suaugusiųjų švietimo veiklų vadovams naujų žinių ir patobulinti bendrąsias bei profesines kompetencijas, siekiant vietos bendruomenės narių asmeninio tobulėjimo galimybių didinimo, teikiamų paslaugų kokybės gerinimo bei aktyvesnės socialiai pažeidžiamų vietos bendruomenės narių integracijos į neformalaus suaugusiųjų švietimo veiklas. Projekto veiklose dalyvaus šie mokytojai: Rasita Gokdere, Rimvydas Leščevčius ir Violeta Mikelaitytė. Projektą Lietuvoje kuruoja Švietimo mainų paramos fondas.