Paskutinė mokslo metų savaitė

Prasidėjusi paskutinė mokslo metų savaitė mokyklos bendruomenę įtraukė į gausybę neformalių veiklų. Birželio 11 dieną mokykloje vyko net dvejos „Kūrybinės dirbtuvės“. Dalis moksleivių dalyvavo meninėje iniciatyvoje „Oi tas juostų margumynas“, kuri buvo finansuojama Šakių rajono savivaldybės iš Iniciatyvaus jaunimo klubo „Mes“ projekto „Plokščiai. Gyvename ir kuriame“. Stilizuotas tautines juostas drauge su mokiniais kūrė dailės mokytoja Rasita Gokdere. Kita dalis mokinių dalyvavo grafinio dizaino dirbtuvėse „Žiūriu, bet ar matau?“, kurias vedė Lietuvos grafinio dizaino asociacijos narys Jonas Liugaila. Ši veikla taip pat finansuojama iš projekto „Vyresniųjų klasių moksleivių vizualinio raštingumo didinimas“, parengto Lietuvos grafinio dizaino asociacijos.