„Sporto ir sveikatos diena“

Birželio 12 dieną mokykloje organizuota „Sporto ir sveikatos diena“. Šios netradicinio ugdymo dienos organizatoriai – kūno kultūros mokytojas Rimvydas Leščevičius ir pradinių klasių mokytoja Itana Dirvelienė. Jau tapo gražia tradicija kasmet mokslo metų pabaigoje iškeliauti į orientacinį žygį po Plokščių miestelį. Kasmet žygyje mokiniams tenka įveikti įvairiausius išbandymus. Šiais metais keliose „stotelėse“ jų laukė mokytojai, parengę įvairias užduotis, susijusias su mokomuoju dalyku. Mokiniams teko spręsti kryžiažodžius, atlikti logines bei sportines užduotis, šmaikščiai atsakinėti į klausimus, rasti paslėptas klaidas, o daugiausiai emocijų sukėlė paskutinė užduotis – taisyklingai sudėlioti rusų kalbos abėcėlę. Po beveik dviejų valandų žygiavimo visi sėkmingai grįžo į mokyklą ir nekantriai laukė rezultatų. Juos suskaičiavus paaiškėjo prizininkai – 3-ią vietą užėmė šeštokai, 2-ą – dešimtokai, o daugiausiai taškų surinko ir dienos nugalėtojais tapo aštuntokai. Kol vyresnieji žygiavo po Plokščius atlikdami užduotis, mokykloje likę vaikų stovyklos „Vaikystė“ dalyviai taip pat nenuobodžiavo, čia jie išgirdo, kad esama paslėpta lobio, todėl visi džiaugsmingai pasinėrė į jo paieškas.