Pyragų diena

Džiaugiamės Mokinių tarybos iniciatyva organizuoti tradicinę Pyragų dieną Plokščių mokykloje-daugiafunkciame centre. Akcija virtusi šventė šurmuliavo lapkričio 13 dieną, trečiosios – ketvirtosios pertraukų metu. Šiais metais pačių vaikų pasiūlytas labdaros tikslas – surinktą labdarą skirti seniūnijos senelių kalėdinėms dovanoms.

Jau keletą metų seniūnijoje vykdoma graži tradicija, pavadinta „Gerumo diena“, kurios metu mokiniai drauge su seniūnijos ir „Carito“ organizacijos atstovais artėjančių Kalėdų proga lanko senelius ir dovanoja jiems mažas dovanas.

Šiais metais akcijos metu buvo surinkta 227,02 eurai. Brangiausiai pyragus „pardavė“ ir daugiausiai pinigų surinko 6 klasės mokiniai – už 50,15 eurų ir 7 klasės mokiniai –  už 43,20 eurų.

Labai dėkojame visiems 1 – 10 klasių mokiniams ir jų mamoms, skyrusioms savo laiką ir kepusioms pyragus bei pačius įvairiausius skanumynus.

Labai AČIŪ visiems (taip pat ir kaimyninių organizacijų atstovams), kurie pirko, ragavo ir aukojo.