Advento popietė

Gruodžio 13-ąją – šv. Liucijos dieną – baigiantis darbo savaitei mokykloje vyko Advento popietė, kurios dalyviais ir žiūrovais tapo net iki mokyklos, bet ir miestelio bendruomenė. Kada gamta rimsta, kada vis vėliau švinta ir anksčiau temsta išties jauku susėsti į bendrą ratą ir prisiminti, kaip šis laikas įprasmintas liaudies kūryboje. Tad jaukias Advento

dainas, ratelius, pasakojimus ir mįsles į vieną programą sudėjo folkloro kolektyvas „Vaiguva“ (vad. A. Grigaitienė). O prie  simbolinėmis vaišėmis padengtų stalų susėdę mokiniai ir mokytojai stabtelėjo šiame prieššventiniame šurmulyje ir prisiminė, kokia Advento žvakių reikšmė, kokia apskritai šio laikotarpio tikroji prasmė – tai susikaupimas ir laukimas, apmąstymas savo gražių darbų, prisiminimas tų, kurių nėra su mumis.