SVARBI INFORMACIJA MOKINIAMS IR JŲ TĖVAMS DĖL MOKSLO METŲ TRUKMĖS IR MOKYMOSI BŪDŲ!

Mokytojų pasitarimo išrašas:

2020-05-20

Vadovaujantis Plokščių mokyklos daugiafunkcio centro 2019-2020 m. m. ugdymo planu, patvirtintu direktorės įsakymu Nr.V-51, 2019 m. rugpjūčio 28 d., ir   Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. gegužės 8 d. įsakymu Nr. V-677 „Dėl švietimo, mokslo ir sporto ministro 2019 m. balandžio 15 d. įsakymo Nr. V-417 „Dėl 2019–2020 ir 2020–2021 mokslo metų pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrųjų ugdymo planų patvirtinimo“ pakeitimo“ bei Rekomendacijomis dėl ugdymo proceso intensyvinimo (https://www.smm.lt/uploads/documents/svietimas/pagrindinis/Rekomendacijos%20ugdymo%20procesui%20intensyvinti.pdf ), nutarta:

1. Ugdomąją pamokinę veiklą nuotoliniu būdu 1-4 klasių mokiniams vykdyti iki gegužės  29 d., 5-10 klasių mokiniams – iki birželio 12 d.

2. Suskaičiuoti mokykloje organizuotas veiklas, kurių turinys siejasi su integruojamųjų ugdymo programų turiniu, ir jų trukmę valandomis. Ugdymo proceso intensyvinimui priskirtos sveikos gyvensenos stiprinimui, edukacijai ir prevencinių programų vykdymui skirtos valandos. Veiklos organizuotos mokslo metų eigoje, sudaro galimybę ugdomųjų mokslo metų dienų skaičių sutrumpinti  6 dienomis.  (Vykdytų veiklų sąrašas ir valandų skaičius pridedamas prie įsakymo).

3. Organizuoti darbą su mokiniais, patiriančiais mokymosi sunkumų, atlikus mokymosi analizę:

3.1.  2020 m. gegužės 29 d.,  13 val.,  mokytojų tarybai atlikti 1-4 klasių  mokinių mokymosi analizę ir esant poreikiui  birželio 1-5 dienomis  skirti papildomus darbus mokiniams, kurie dėl nesistemingo dalyvavimo nuotoliniame mokyme (neatliktų užduočių, privalomų atsiskaitymų) ar dėl kitų priežasčių turi mokymosi spragų. Papildomus darbus, suderinus su mokytoju, mokiniu, jo tėvais/globėjais, atsižvelgiant į konkrečias aplinkybes, organizuoti nuotoliniu arba kombinuotu būdu.

3.2.  2020 m. birželio 12 d.,  13 val.,  mokytojų tarybai atlikti 5-10 klasių  mokinių mokymosi analizę ir esant poreikiui birželio 15-19 dienomis  skirti papildomus darbus mokiniams, kurie dėl nesistemingo dalyvavimo nuotoliniame mokyme (neatliktų užduočių, privalomų atsiskaitymų) ar dėl kitų priežasčių turi mokymosi spragų. Papildomus darbus, suderinus su mokytoju, mokiniu, jo tėvais/globėjais, atsižvelgiant į konkrečias aplinkybes, organizuoti nuotoliniu arba kombinuotu būdu.

4. Organizuoti mokytojų tarybos posėdžius:

4.1.  Mokytojų tarybos posėdis Nr. 3  Dėl PUG ugdymo  programos  baigimo, pasirengimo mokytis pagal pradinio ugdymo programą2020 m. gegužės 2 d. 13 val.

4.2.  Mokytojų tarybos posėdis Nr. 4 Dėl papildomų darbų 1-4 klasių mokiniams, kurie dėl nenuoseklaus dalyvavimo nuotoliniame mokyme (neatliktų užduočių, privalomų atsiskaitymų) ar dėl kitų priežasčių turi mokymosi spragų, skyrimo birželio 1-5 dienomis – 2020 m. gegužės 29 d. 13 val.

4.3.  Mokytojų tarybos posėdis Nr. 5   Dėl 1-4 klasių mokinių mokymosi programų baigimo ir kėlimo į aukštesnę klasę ar pažymėjimų išdavimo – 2020 m. birželio 5 d.  13 val.

4.4. Mokytojų tarybos posėdis Nr. 6  Dėl papildomų darbų 5-10 klasių mokiniams, kurie dėl nenuoseklaus dalyvavimo nuotoliniame mokyme (neatliktų užduočių, privalomų atsiskaitymų) ar dėl kitų priežasčių turi mokymosi spragų, skyrimo birželio 15-19 dienomis – 2020 m. birželio 12 d. 13 val.

4.5.  Mokytojų tarybos posėdis Nr. 7  Dėl 5-10 klasių mokinių mokymosi rezultatų ir kėlimo į aukštesnę klasę ar pažymėjimų išdavimo –  2020 m. birželio 19 d. 13 val.

5. Susitikti su mokiniais (laikantis visų saugumo rekomendacijų):

Tikslas: geros savijautos stiprinimas, bendravimas su bendraamžiais, mokymo priemonių, vadovėlių ir kompiuterinės technikos grąžinimas į mokyklą, padėkų, pažymėjimų išdavimas ir kt.

(Atskiri klasių auklėtojų susitarimai su klase derinami su pavaduotoja ugdymui)

Pavaduotoja ugdymui vykdanti direktorės pareigas                Nijolė   Anankaitė