Teatro šventė ,,Atverkime teatrui duris”

Jau senokai buvome suėję į bendrą būrį. Pasiilgome vieni kitų. Laikas keičia žmones, tačiau vienintelis dalykas, kurio niekas negali pakeisti – tai šiltos, malonios akimirkos, kurios išlieka visą gyvenimą. Už  šiltą ir smagią bendrystę, įdomius spektaklius norime padėkoti mūsų svečiams: Klausučių kultūros centro Juodaičių skyriaus dramos būreliui „Kultuvė”, Režisierė B. Jurkšienė ir Seredžiaus Stasio Šimkaus daugiafunkcio centro teatro kolektyvui, režisierė K. Laurinaitė, sudalyvavusiems teatro šventėje „Atverkime teatrui duris”, Plokščių  panemunės pramogų parke. Palydėjome besileidžiančią saulę su skambiomis K. Gervės ir V. Duobos melodijomis ir dainomis. Dėkojame žiūrovams taip gausiai susirinkusiems į šventę.