Parodos atidarymas

Penktadienį, lapkričio 10 dieną, mokykloje atidaryta Šakių rajono meno mokyklos Dailės skyriaus buvusių mokinių retrospektyvinė kūrybos darbų paroda „Molis, guašas ir trintuko trupiniai 2“. Parodoje eksponuojami keturių Meno mokyklos absolventų – Justinos Žukaitytės, Emilijos Vensaitės, Auksės Puišytės ir Jono Vaikšnoro – darbai, sukurti kartu su Meno mokyklos  mokytojais Lolita Rūgyte, Vytautu Kaunu, Kęstučiu Dovydaičiu ir Mindaugu Pauliuku.  Kaip teigia patys parodos autoriai, šios ekspozicijos tikslas – parodyti, kaip per daugelį metų, praleistų Meno mokykloje, jie tobulėjo ir augo kaip kūrėjai.  Parodoje galima pamatyti tapybos, piešimo,  grafikos ir keramikos darbus.  Visi moksleiviai vienbalsiai sutaria, kad metai, praleisti kuriant, išties jiems buvo ypatingi – jie tobulėjo kaip asmenybės, susirado bendraminčių, ėmė kitaip vertinti ir suvokti meną bei juos supantį pasaulį. Parodos kuratorė mūsų mokyklos dailės mokytoja Rasita Gokdere.